Op 19 november 2008 moest ik Ben laten gaan. Hij en ik waren zó close met elkaar, we hadden zo veel meegemaakt, en hij heeft mij zo heel veel geleerd, vooral over mezelf. Ik denk met liefde en dankbaarheid aan hem ….
Vandaag denk ik aan Ben
19
nov
Dicky
november 19, 2017 at 7:59 pm
sterkte Marga, alweer 9 jaar, mooie vent was het. Veel herinnering
Maddy
november 20, 2017 at 8:13 am
Ben zit voor altijd dicht onder je velletje en in je hart, sterkte!
margali
november 20, 2017 at 10:29 am
Lief van jullie, dank je wel. Eigenlijk heb ik geen sterkte nodig hoor 😉 …. dat zeg je nu eenmaal bij zo’n soort bericht, ik weet het. Maar het is al zo lang geleden, het enige dat ik nu voel is een warme herinnering. Ik hou er eigenlijk niet (meer) zo van om zo’n bericht te plaatsen, maar aan de andere kant: het brengt Ben even terug voor mij. Want vergeten doe ik hem nooit 😉
Nienke
november 26, 2017 at 1:15 pm
9 jaar geleden al weer ?!?!? Koester inderdaad de mooie herinneringen.
margali
november 27, 2017 at 1:27 pm
Jaaaa, het gaat zo snel Nienke.
Yvonne den Boer
december 20, 2017 at 9:02 am
Negen jaar geleden alweer,maar we vergeten ze nooit hé,je kan ze zo weer een soort'” terug halen”en even lekker over ze mijmeren,doe ik ook nog altijd graag met alle diertjes die ik gehad heb.